top of page

New Year's Eve Party 2022

Public·16 friends

Raft Survival: Multiplayer APK - A Fun and Addictive Online Game for EveryoneSurvival on Raft oyunuyla bir uçak kazası sonucu kendinizi okyanusun ortasında buldunuz. Bir tahta platformun üzerindesiniz ve etrafta kazadan arda kalan eşyalar yüzüyor. Burada hayatta kalmak için bu eşyaları toplayın ve okyanusun ortasında yaşayacağınız alanı inşa etmeye başlayın. Her ihtiyaç için kaynaklardan kullanışlı malzemeler yapın. Ancak bunu yaparken aç köpek balıklarına dikkat edin. Yemek ve su gibi ihtiyaçlarınızı da gidermelisiniz. Olabildiğince hayatta kalmanız gerek. Oyunu para hilesiyle indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Raft Survival oyunuyla denizde hayatta kalmak için salınızı geliştirin ve etraftan kaynak toplayarak kullanışlı eşyalar haline getirin. Burada hayatta kalmak kolay olmayacak zira köpek balığı gibi tehditler için sürekli dikkatli olmak gerek. Saldan kurtulmak için adaya varmaya çalışın ve başka hayatta kalan insanlarla tanışın. Oyunu para hilesiyle indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
raft survival multiplayer apk oyun indir club


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ftinourl.com%2F2uofIj&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0AuxvzHFt-AZ8I8rdJNzHnAbout

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page